Тимошенко прокоментувала рішення Синоду Вселенського патріархату

Сьогодні в Константинополі ухвалені доленосні рішення, які фактично відновлюють справедливість щодо прав і свобод Української церкви та щодо патріарха Української православної церкви Філарета. Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, коментуючи рішення Синоду Вселенського патріархату, повідомляє прес-служба партії.

«Прямо на наших очах робиться історія. Історія, до якої можна доторкнутися. Фактично мова йде про відновлення справедливості вікової давності. Про повернення Україні та Українській церкві прав і свобод, втрачених понад триста років тому. Сьогодні справедливість поновлено і для патріарха Української православної церкви Філарета», — написала вона.

Цей день, за її словами, особливий ще й тим, що 8 років тому «славетний Печерський суд імені Януковича» засудив Юлію Тимошенко на сім років позбавлення волі.

«Знаєте, я реально розуміла тоді, що йдеться не про сім років, а про сімдесят, чи про сімсот. Я йшла «туди» назавжди і добре усвідомлювала, що випускати мене на волю ніхто не збирається, принаймні за життя… Ще пригадую, як мої деякі колишні політичні соратники, поки я етапувалася в «Качанівку», якраз всідалися у нові міністерські крісла, щоб разом з Януковичем «жити по-новому». Але — то таке, я не злопам’ятна, Бог їм суддя», — додала вона.

Тимошенко додала, що згадала про цей «своєрідний» досвід, щоб нагадати про важливість цінувати свободу як найдорожче, що є в людини, в держави і в церкви.

Фото: facebook.com/YuliaTymoshenko