Мін’юст готує кампанію боротьбі з заборгованостями по заробітній платі

Трудові права є одними з найважливіших соціально-економічних прав людини. Про це на сайті Міністерства юстиції України повідомляє заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко.

Зокрема, за її словами, в Україні все частіше зустрічаються випадки, коли недобросовісні підприємці дозволяють собі не платити заробітну плату своїм працівникам.

«На сьогоднішній день у виконавчій службі перебуває понад 15 тисяч виконавчих проваджень загальною заборгованістю понад 372 млн гривень», — додала заступник Міністра.

У планах міністерства, враховуючи перші позитивні результати роботи штабів, а також мобільних груп в сфері стягнення заборгованості по сплаті аліментів, Міністерство юстиції з квітня 2018 року планує почати аналогічну кампанію про стягнення заборгованості по заробітній платі.

«У цій роботі ми сподіваємося на активну підтримку з боку Національної поліції, обласних державних адміністрацій та центрів зайнятості», — висловила надію заступник Міністра.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що рішення про підвищення мінімальної зарплати до 4,1 тис. гривень буде прийнято за підсумками першого півріччя.