Екс-директор табору «Вікторія» залишиться в СІЗО ще на два місяці

Суд продовжив арешт колишньому директору оздоровчо-спортивногу табору «Вікторія» Петросу Саркісяну. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на телеканал «Репортер».

«Директор табору «Вікторія» Петрос Саркісян залишиться в СІЗО ще на два місяці. Таке визначення, на черговому засіданні виніс Київський районний суд Одеси», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в рамках розслідування трагедії в дитячому таборі «Виктория», яка відбулася у вересні 2017 року, прокуратура оголосила про підозру директору підприємства, яке було підрядником при реконструкції в таборі.

Зазначимо, прокуратура Одеської області 8 травня 2018 року повідомила про підозру директору табору «Вікторія» та його заступнику в заволодінні коштами співробітників табору. В ході слідства встановлено, що двоє посадових осіб табору з січня по серпень 2017 року вносили недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу по працевлаштуванню і відпрацьованих годин шести співробітників. Таким чином чиновники привласнили гроші з місцевого бюджету. Розмір заподіяної шкоди становить понад 120 тисяч гривень.

В ніч на 16 вересня 2017 року сталася пожежа в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі, у результаті якого загинули три дитини. 30 листопада директор табору був заарештований без права застави.